Олена Костюк

Олена – психологиня і психотерапевтка з досвідом роботи близько 10 років. Має досвід як очної, так і онлайн-терапії. Використовує когнітивно-поведінковий  підхід, заснований на доказових науково-обґрунтованих методах психотерапії . Є активним учасником програми   СЕТА (один з підходів когнітивно-поведінкової терапії), використовує  елементи тілесно-орієнтованої терапії, Somatic Expirience (SE-підхід), Traumаfokus (TF-підхід)

 

СФЕРИ ІНТЕРЕСІВ 

Психічна травма та інші розлади адаптації, депресія та екзистенційна криза, тривога за здоров’я, генералізовані тривожні розлади та фобії, розлади харчової поведінки (РХП) крім анорексії, внутрішньоособистісні конфлікти та кризи.

 

КВАЛІФІКАЦІЯ

Кандидатка психологічних наук (з 1995р.), старша викладачка кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права НУОЗ ім. П.Л. Шупика.

Закінчила Київський державний  університет ім. Т.Г.Шевченка, Львівський УІКПТ.
З 2015 р. працює в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки людей, що постраждали від військового конфлікту на Сході України. Пройшла навчання як консультантка СЕТА (Блумберзька школа громадського здоров’я Університету Джонса Гопкінса).

 

ДОСЛІДЖЕННЯ/ОБЛАСТІ ІНТЕРЕСІВ 

У кандидатській дисертації Олени був досліджений ігровий підхід до формування семіотичної діяльності в таких процесах як мислення, комунікація, організація діяльності, рефлексія та  розуміння.

 

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПІДХІД 

Когнітивно-поведінковий  підхід, на який Олена спирається в своїй роботі, має перевірені рандомізованими дослідженнями протоколи з доведеною ефективністю. Також когнітивно-поведінкова терапія є структурованою та короткою формою втручання, яка не просто допомагає вирішити проблеми, але й щедро ділиться своїми інструментами таким чином, щоб клієнт міг надалі бути сам собі терапевтом. 

Олена щиро вірить, що кожна людина має достатньо ресурсів, щоб налагодити своє життя та подолати деструктивні моменти свого світосприйняття. Та разом з людиною шукає нові форми поведінки, що дозволяють більш продуктивно вирішувати проблеми у стосунках, конфліктні ситуації тощо.

Вона допомагає своїм клієнтам віднайти джерело власної сили та відновити більш конструктивні зв’язки зі світом, з іншими людьми та з самим собою. Інколи, жартома, Олена каже, що вона менеджер по зв’язкам  з реальністю, та вважає, що гумор та сміх має величезні цілющі властивості. 

Олена вірить у кожного з своїх клієнтів та допомагає їм усвідомити свою цінність.   

 

Ветеранам/ветеранкам АТО, членам їхніх сімей, переселенцям та мешканцям прифронтових зон послуги надаються безкоштовно. Для запису на консультацію телефонуйте за номером +380671095831.

 

Записатися на консультацію