Олександр Кліновський

Олександр Кліновський – психолог, психотерапевт з досвідом роботи більше 4 років. Має досвід як очної, так і онлайн-терапії. Використовує інтегративний підхід, заснований на різних науково-обґрунтованих методах:  терапія СЕТА (один з підходів когнітивно-поведінкової терапії), когнітивно-поведінкова терапія, транзактний аналіз,  елементи психодрами, соматичні техніки.

СФЕРИ ІНТЕРЕСІВ

психічна травма, депресія, тривога, невроз, панічні атаки, проблеми у міжособистісних стосунках (у тому числі сімейних і дитячо-батьківських), внутрішньоособистісні конфлікти і кризи, самовизначення та самоідентифікація, екзістенційні кризи.Психічна травма, панічні атаки, депресія, тривога, співзалежні відносини, дитячо-батьківські відносини, робота з дітьми та підлітками, дитяча прив’язаність. 

КВАЛІФІКАЦІЯ

Закінчив Донбаський державний педагогічний університет, Московський інститут психоаналізу по напрямку “Когнітивно-поведінкова терапія”.
З 2020 р. працює в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки людей, що постраждали від військового конфлікту на Сході України. Пройшов навчання як консультант та супервізор СЕТА (Блумберзька школа громадського здоров’я Університету Джонса Гопкінса). Пройшов навчання та надає психологічну допомогу онкопацієнам та членам їх родин.

 

ДОСЛІДЖЕННЯ / ОБЛАСТІ ІНТЕРЕСІВ

Олександр має особливий інтерес до роботи з людьми, що проживають життєві кризи, в тому числі в контексті екстремальних і травматичних подій.

 

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПІДХІД

Інтегративний підхід, який Олександр застосовує в своїй роботі, дозволяє адаптувати процес психотерапії до потреб кожної людини. На думку Олександра, терапевтичні стосунки є важливим чинником в процесі підтримки здоров’я і зцілення людини. Він вірить в силу базових здорових / конструктивних переконань людини про себе, інших людей і світ й у здатність людей змінювати їх протягом життя; у велику роль емоційно-чуттєвих переживань людини; в автентичність тілесних процесів, що відображають і виявляють сенси, які людина переживає всередині себе; у великий ресурсний потенціал навичок здорової поведінки, яким можна навчатися.
Олександр заохочує своїх клієнтів до більшого усвідомлення себе й інших; посилення прийняття себе; самодослідження й виявлення нових ресурсів і сенсів у труднощах, а також вивчення несвідомих обмежень і установок. Він формує партнерські і приймаючі стосунки зі своїми клієнтами, всередині яких комфортно рухатися до більшої цілісності, благополуччя і здоров’я.

 

Ветеранам/ветеранкам АТО, членам їхніх сімей, переселенцям та мешканцям прифронтових зон послуги надаються безкоштовно. Для запису на консультацію телефонуйте за номером +380671095831.

Записатися на консультацію