Олена Бойчук

Олена – психологиня  і психотерапевтка з досвідом роботи  25 років. Має досвід  очної та онлайн-терапії, індивідуальної та групової. В своїй діяльності поєднує декілька підходів, а саме психодинамічний, когнітивно-поведінковий, а також тілесно-орієнтований терапевтичний підхід.

 

СФЕРИ ІНТЕРЕСІВ

життєва криза, психічна травма, депресія, проблеми міжособистісних стосунків, професійний стрес, екзистенційний пошук, самовизначення та адаптація, психологічна підтримка та супровід.

 

КВАЛІФІКАЦІЯ 

Закінчила Київський державний універсистет імені Т.Шевченка, повний цикл 5-річного проекту по психотерапії «Київ 1996-2001» за напрямком «груповий психоаналіз», пройшла навчання як консультантка очної та дистанційної форми СЕТА (Блумберзька школа громадського здоров’я Університету Джонса Гопкінса). 

 

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПІДХІД

Терапевтичний підхід, який застосовує Олена, відображає цілісність людської природи, тому враховує в своїй роботі психолога як фізичний, так і духовний рівень прояву особистості. Необхідною умовою реалізації терапевтичного впливу є довірливі стосунки з клієнтом, толерантність до різноманітного психологічного змісту, здатність створювати умови для розширення ресурсності людини та сприяння її бажаних змін. В залежності від запиту, терапевтичний процес може бути реалізованим як в короткотривалій, так і довготривалій формі. 

 

Ветеранам/ветеранкам АТО, членам їхніх сімей, переселенцям та мешканцям прифронтових зон послуги надаються безкоштовно. Для запису на консультацію телефонуйте за номером +380671095831.

 

Записатися на консультацію