Ольга Пастухова

Ольга – психологиня і психотерапевтка з досвідом роботи більше 7 років. Має досвід як очної, так і онлайн-терапії, а також досвід телефонного консультування. Використовує інтегративний підхід, заснований на різних науково-обґрунтованих методах:  терапія СЕТА (один з підходів когнітивно-поведінкової терапії), гештальт-підхід та тілесна психотерапія.


СФЕРИ ІНТЕРЕСІВ

Кризи та травми, депресія, тривожні стани, панічні атаки, психосоматичні особливості, вигорання, проблеми у міжособистісних стосунках (у тому числі сімейних і дитячо-батьківських), внутрішні конфлікти.


КВАЛІФІКАЦІЯ

Закінчила Донбаський державний педагогічний університет, Московський гештальт-інститут.
З 2014 р. працює в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки людей, що постраждали від військового конфлікту на Сході України. Пройшла навчання як консультантка СЕТА (Блумберзька школа громадського здоров’я Університету Джонса Гопкінса).

 

 

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПІДХІД

Інтегративний підхід, який Ольга застосовує в своїй роботі, дозволяє адаптувати процес психотерапії до потреб кожної людини. Ольга чутливий, уважний, підтримуючий психотерапевт. В роботі їй важливо сформувати безпечний простір для подальшого дослідження особистості клієнта. Допомагає переживати втрату, кризи та травми. Ольга вважає, що психотерапія це спільний з клієнтом пошук можливості краще познайомитись з собою, що сприяє прийняттю себе та поліпшенню якості життя, а також пошуку більш здорових взаємин зі світом. Ольга заохочує своїх клієнтів до більшого усвідомлення себе і інших, посилення прийняття себе, самодослідження та пошуку ресурсів внутрішніх та зовнішніх. До Ольги можна звертатися коли відчуваєте страхи, не розумієте чого бажаєте, втратили смак до життя, бажаєте краще розуміти себе, потребуєте підтримки.

 

Ветеранам/ветеранкам АТО, членам їхніх сімей, переселенцям та мешканцям прифронтових зон послуги надаються безкоштовно. Для запису на консультацію телефонуйте за номером +380671095831.

 

Записатися на консультацію