Євген Лікарчук

Євген має досвід як очної, так і онлайн-терапії. Використовує інтегративний підхід, заснований на різних науково-обґрунтованих методах: терапія СЕТА, аналітична психотерапія, класичний психоаналіз, методи арт-терапії.

 

СФЕРИ 

Психічна травма, депресія, тривога, внутрішньособисті конфлікти і кризи, суїцидальні думки та наміри (в т.ч у підлітків).

 

КВАЛІФІКАЦІЯ

У червені 2021р.Євген пройшов теоретичне навчання у проєкті СЕТА (терапії на основі спільних компонентів), розробленого в рамках когнітивно-поведінкового підходу (Університет Джонса Хопкінса) та в теперішній час проходить сертифікацію консультанта за практичною частиною.

З березеня 2021 по теперішній час навчається у Київській школі психоаналізу (2-ий модуль, перекваліфікація за спеціальністю «Психолог-психоаналітик»). Також у теперішній час навчається в Донбаському державному педагогічному університеті за спеціальністю «Психологія» (магістратура).

У листопаді 2020р. Євген пройшов підготовка для спеціалістів державних та недержавних організацій на тренінгу «Профілактика суїциду в громадах» (гейткіпер).

Протягом вересня 2019р. – червня 2020р. Євген пройшов навчання та сертифікація за спеціалізацією «Юнгіанське консультування» в Київському юнгіанському інституті, а протягом квітня 2019 – березня 2021р. брав участь у практичних групах терапевтично-розвиваючих програм Асоціації глибинної психотерапії «ТЕУРУНГ».

 

ДОСЛІДЖЕННЯ / ОБЛАСТІ ІНТЕРЕСІВ

У дипломній роботі досліджував психотерапевтичний ефект плив казкотерапії та символізму риби на процеси трансформації Его. Цікава робота з підлітками, що мають суїцидальні думки та наміри.

 

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПІДХІД

Інтегративний підхід, який застосовує Євген у своїй роботі, спрямований на адаптацію психотерапевтичного процесу для кожної людини. Євген вважає, що важливо вибудовувати терапевтичні стосунки з клієнтом, заохочує до прийняття власних ресурсів та можливостей для подолання травматичних спогадів, прийняття себе цілісною особистістю. Застосування аналітичної (юнгіанської) психотерапії допомогає клієнтам визначити обмеження Его, прийняти ресурсні послання з ядра особистості – Самості для розширення свідомості, побудувати діалог з власною Тінню, усвідомити міфологічні сценарії, яки несвідомо конструюють долю силою архетипів, зрозуміти, что прагне та на що здатна Душа насправді. Використання методів психоаналізу дорослих, дітей та підлітків допомагає побачити витоки невротичних станів, допомогти клієнтові усвідомити власні процеси опору та уникання, симптоми зі сторони, знайти слова та можливості для того, щоб особистість могла адаптувати реалізацію власних бажань до умов реального оточуючого середовища. У роботі Євген вважає важливим вираження співчуття, прийняття особистості, поваги до особистості, прийняття її гідності. Євген впевнений в тому, що робота у юнгіанскій пісочниці, малювання, казкотерапія, створення терапевтичних колажів – це все те, що створює творчу та довірливу атмосферу та допомагає зціленню Душі.

 

Ветеранам/ветеранкам АТО, членам їхніх сімей, переселенцям та мешканцям прифронтових зон послуги надаються безкоштовно. Для запису на консультацію телефонуйте за номером +380671095831.

 

Записатися на консультацію