Юлія Загарницька

Юлія Загарницька – психологиня з досвідом роботи більше 5 років. Має досвід як очного, так і онлайн-консультування, а також телефонного-консультування (для тих клієнтів, хто немає доступу до інтернету). Використовує інтегративний підхід, заснований на різних науково-обґрунтованих методах:  терапія СЕТА (один з підходів когнітивно-поведінкової терапії), гештальт-підхід, травма-фокусоване консультування для ветеранів АТО/ООС та членів їхніх родин, атртерапія.

Також з 2020 року працює як експерт з пілотування програми з превенції суїциду для практичних спеціалістів в україно-норвезькому проєкті «Сприяння життєстійкості громад в Україні: Психосоціальна перша допомога, підтримка та кризове лідерство. Профілактика суїциду». Є сертифікованим тренером навчальної програми «Тренінг для гейткіперів. Профілактика суїцидів у громадах».

 

СФЕРИ ІНТЕРЕСІВ 

психічна травма, депресія, тривога, внутрішньоособистісні конфлікти і кризи, симптоми ПТСР, зловживання ПАР.

 

КВАЛІФІКАЦІЯ

Закінчила Київський педагогічний університет ім. Драгоманова, психолог.
З 2016 р. працює в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки людей, що постраждали від військового конфлікту на Сході України. Пройшла навчання як консультантка СЕТА, супервізорка та тренерка КСП СЕТА  (Блумберзька школа громадського здоров’я Університету Джонса Гопкінса).

 

ДОСЛІДЖЕННЯ/ОБЛАСТІ ІНТЕРЕСІВ 

Юлія має особливий інтерес до роботи з людьми, що проживають життєві зміни, а також мають травматичний досвід.

 

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПІДХІД 

Основним методом роботи є СЕТА-терапія на основі когнітивно-поведінкової терапії (КПТ), яка є одним з провідних, сучасних, науковообгрунтованих методів психотерапії. Вона базується на усвідомленні того, що думки, почуття і поведінка взаємов’язані.

Відповідно критично переосмислюючи своє сприйняття дійсності та свою поведінку, з допомогою консультанта клієнт намагається змінити дисфункційні, негативні взірці та цикли мислення та поведінки на більш реалістичні та такі, що сприятимуть покращенню емоційного стану, вирішенню міжособистісних та інших проблем, зміні життєвої ситуації на краще.

 

Ветеранам/ветеранкам АТО, членам їхніх сімей, переселенцям та мешканцям прифронтових зон послуги надаються безкоштовно. Для запису на консультацію телефонуйте за номером +380671095831.

 

Записатися на консультацію