Вікторія Соловйова

Вікторія Соловйова – психологиня і психотерапевтка, керівниця Центру психосоціальної реабілітації Національного університету  «Києво – Могилянська академія» м. Покровська, член Української спілки психотерапевтів,  досвід роботи  в практичній психології 22 роки, в психотерапії 12 років.  Практикує в очному та онлайн форматі. Використовує системний  та інтегративний підхід, заснований на різних науково-обґрунтованих методах:  терапія СЕТА (один з підходів когнітивно-поведінкової терапії),  системна сімейна психотерапія, гештальт-підхід.

 

СФЕРИ ІНТЕРЕСІВ

Кризи у сімейних та партнерських стосунках, співзалежні відносини, психічна травма, посттравматичні стресові розлади, депресія, тривога,  прояви суїцидальної поведінки, психосоматична симптоматика ( панічні атаки, ком у горлі, порушення харчової поведінки тощо).

 

КВАЛІФІКАЦІЯ

Закінчила Донецький інститут соціальної освіти, факультет психології , Московський гештальт-інститут, Київську філію Першої Української Школи Психотерапії у напрямку «Системна сімейна психотерапія»,  пройшла навчання як консультантка, супервізорка СЕТА (Блумберзька школа громадського здоров’я Університету Джонса Гопкінса).

Працювала психологом з 1999 року у системі освіти на посадах практичного психолога, з 2011 року керувала психологічною службою м. Покровська Донецької області, методист вищої категорії.

З 2014 р. працює в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки людей, що постраждали від військового конфлікту на Сході України, в тому числі  працює  з населенням на лінії розмежування, тренер та супервізор  мобільних бригад міжнародних гуманітарних організацій, які надають психосоціальну підтримку на Сході України, експерт ЮНІСЕФ (ООН) та GIZ (Спільнота з Міжнародної співпраці, Німеччина) у сфері психічного здоров’я, з 2017 року очолює Центр психосоціальної реабілітації НаУКМА м. Покровська

 

ДОСЛІДЖЕННЯ / ОБЛАСТІ ІНТЕРЕСІВ

Дитяча та доросла суїцидологія та булінг у шкільних колективах, травматерапія, трансгенераційна травма (травма поколінь). Авторка та співавторка методичних матеріалів, рекомендованих МОНУ для впровадження у навчальних закладах, резіліанс та стресостійкість дітей та дорослих, постраждалих внаслідок військового конфлікту, авторка програми підвищення стресостійкості «Безпечний простір».

 

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПІДХІД

Системний  підхід значно розширює вибір методів  та дозволяє адаптувати  різні технології та психологічні інтервенції  до конкретного клієнта і його особистої історії. В  терапевтичному підході  головним чинником Вікторія  вважає терапію контакту та побудова довірливих стосунків між клієнтом та терапевтом. Формування безпечних терапевтичних стосунків, базової довіри до себе та світу в подальшому   можуть розвивати та посилювати  здатності і сильні сторони клієнта, наповнює ресурсами та спроможностями долати складні життєві обставини та кризи, будувати безпечні кордони у стосунках з оточенням.

 

Ветеранам/ветеранкам АТО, членам їхніх сімей, переселенцям та мешканцям прифронтових зон послуги надаються безкоштовно. Для запису на консультацію телефонуйте за номером +380671095831.

 

Записатися на консультацію