Інформація для парнерів

До уваги партнерів Центру психічного здоров’я та психосоціального супроводу НаУКМА

Ми будемо раді співпрацювати із закладами загальної середньої освіти та відділами освіти, сім’ї та молоді ОТГ, бо маємо практичні програми для підвищення кваліфікації педагогічних працівників з розвитку резилієнс та запобігання професійного вигорання, а також програми з розвитку стресостійкості дітей різного віку.

Ми запрошуємо до співпраці педагогічні ВНЗ, бо маємо в найближчих планах розробити та пілотувати навчальні програми з розвитку стресостійкості у майбутніх вчителів і практичних психологів.

Ми зацікавлені у співпраці з організаціями, які займаються питання психічного здоров’я, щоб запровадити ефективну систему перенаправлення клієнтів.

Ми готові виступити партнерами у реалізації державних програм з розвитку психічного здоров’я населення, проведенні наукових досліджень з означених питань. 

Ми запрошуємо до співпраці організації, які опікуються питаннями соціального захисту ветеранів, переселенців та їхніх родин, ми можемо запропонувати індивідуальну та групову психологічну терапію для дорослих і дітей.

Записатися на консультацію