У Покровську відбувся другий щорічний фестиваль “Психологічна Донеччина”

У Покровську відбувся другий щорічний фестиваль “Психологічна Донеччина”

11 квітня 2019 року у м. Покровську Донецької області відбувся фестиваль  сучасних психотехнологій «Психологічна Донеччина»,  започаткований  у 2018 році Центром психосоціальної реабілітації Національного університету «Києво-Могилянська академія» (м. Покровськ) за фінансової підтримки Міжнародної Мальтійської служби допомоги та уряду Німеччини.

У заході  взяли участь: Петер Шмальц — постійний заступник Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина, співробітники виконавчого комітету Покровської міської ради, представники Міжнародної Мальтійської служби допомоги,  представник Агентства США З Міжнародного Розвитку (USAID) Тетяна Растрігіна, провідний експерт з реалізації проекту СЕТА (Університет Джона Хопкінса, США) Квінсі Мур,  фахівці Центру психічного здоров’я та психосоціального супроводу НаУКМА та Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА Києва та Покровська.

Учасниками фестивалю стали більше 100  психологів, соціальних працівників, спеціалістів мобільних бригад,  кризових служб міжнародних організацій та державних та громадських організацій, які надають психосоціальну підтримку населенню Донеччини та Луганщини. Загалом було представлено 27 міст України.

Під час фестивалю у теплій та дружній атмосфері пройшли майстер-класи, презентації та воркшопи, на яких колеги обмінювалися досвідом, зміцнювали зв’язки, налагоджували співпрацю.Маємо надію на продовження та розширення нашого фестивалю!
До нових зустрічей!

No Comments

Post A Comment

Записатися на консультацію